Naše zlatne djevojke vratile se s Državne domijade

Na Državnoj domijadi održanoj u Rovinju, čiji je organizator bio Učenički dom Bjelovar, naš dom, a ujedno i Regiju zapadna Hrvatska, predstavljali su naši košarkaši, odbojkašice i fotografija Elle Trifunac.

Djevojke su se vratile ukrašene zlatnim medaljama, što znači da su najbolje u Hrvatskoj! I to nije sve! Odbojkašice su najbolje u Hrvatskoj već treću godinu za redom! I nisu maturantice koje će svojim odlaskom iz doma iduće godine dati priliku nekom drugom. To su vrsne i uigrane sportašice koje trenira i vodi odgajateljica Davorka Bošković (djevojke se mijenjaju, ali je trenerica konstanta!). Ekipu su činile: Amalija Brečević, Marta Damjanić, Daria Kostić, Hana Rašek, Marta Josipa vretenar, Melani Pavletić, Stefani Dudić i Tajana Franković.

Kreativnot i sposobnost da se uoči i snimi trenutak viđen umjetničkim okom Elle Trifunac, žiri je prepoznao i nagradio prvim mjestom u kategoriji fotografije.

Košarkaši su se hrabro borili, no nisu imali sreće s ozljedama, a bilo je problema i s ekipiranjem momčadi, tako da su ove godine ostali bez medalje.

Iskrene čestitke svima, posebno zlatnim djevojkama!

Nastavite i dalje marljivo trenirati i fotkati, prenoseći tako slavu sebe i našeg doma!

objavio: Ines Maurović   datum: 11. 5. 2017.