DOMSKE MAŠKARE

I ove godine imali smo priliku pretvoriti se u nekoga drugoga i pokazati se na Domskim maškarama. Održan je i izbor najbolje maske.

8. ožujka, koji se kako je poznato u svijetu slavi kao Međunarodni dan žena, ove godine poklopio se sa završnom  "feštom od maškara".

Znate kako je domske ljude teško pokrenuti na akciju!? Uz maksimalno zalaganje odgajatelja i ove godine imali smo priliku domskim hodnicima sresti gljivu, sirenu, boksača, mesara, mumije, trudnice, likove iz horor filmova, a navratila je čak i Lady Gaga...

Svi su oni pokušavali ostaviti dojam na publiku, a posebno na žiri. Što više bodova žiria značilo je veću mogućnost za slatke nagrade (čokoladna torta, 2 velike čokolade, 2 male čokolade). Naravno, za svih su tu bile nezaobilazne domaće fritule iz domske kuhinje!

Evo i rang liste najbolje ocijenjenih maškara:

• Mumije iz Egipta (Margarita i Ana Š.))
  • Ledy Gaga (Ivana M.)
  • Domsko dijete (odg. Nataša)
  • Sirena (Sarah U.)
  • Boksač (Katarina M.)
  • Mesar (Alesio)
  • Mrak film (Marijo, Sandro, Nikol N.)
  • Gljiva (Andrea P.)
  • Protiv (soba 32-Ana, Federika, Helena, Petra)

Posebno treba pohvaliti spretne i komunikativne voditeljice - Ivanu Baričević i Katarinu Farkaš, koje su se hrabro uhvatile u koštac s maškarama te se odlično snalazile u svim nepredvidivim situacijama. Hvala vam! (A one bi trebale reći "Ništa, i drugi put!").

Hvala i momcima za "tehničkim pultom" - Tomici i Đuri!

A vi što ste samo gledali i grickali fritule, razmislite do druge godine što biste htjeli biti, pokažite se i zabavite sebe i druge. Pa možda se desi i torta!

objavio: Ines Maurović   datum: 11. 3. 2011.